Sprzęt AGD Barazza Design 

W 2016 roku nasza firma stała się autoryzowanym dystrybutorem firmy Barazza Design.
Oferujemy Państwu urządzenia AGD które zapewniają najwyższej jakości design, harmonię, spójność linii oraz elegancję.

Zapytania prosimy kierować na e-mail: tomasz.zupczynski@wior.pl tel. +48 85 664 97 58

Kliknij aby pobrać katalog

Różnorodność, szyk, nowoczesność i unikalność w połączeniu z rozpoznawalnym stylem oraz wysoką jakością dają w Państwa ręce niezwykle praktyczne i wydajne urządzenia.

Barazza to cała gama zlewów oraz urządzeń kuchennych, zaprojektowanych tak by dopasować się do Twoich wymagań w codziennej pracy w kuchni. W pełni praktyczne rozwiązania połączone z niespotykanym stylem zaspokoją nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Barazza - to ekskluzywne oraz jednolite pod kątem  stylu produkty łączące w sobie innowacje  i zaawansowane rozwiązania hi-tech.  Zaprojektowane z myslą o klientach, którzy śledzą  najnowsze trendy, i dla których styl i jakość  produktów ma znaczenie.

Połaczenie technologicznej doskonałosci z elegancja  odzwierciedlona w prostocie, która pasuje  do każdego nowoczesnego wystroju.

Informacja dla projektantówSzanowni Państwo Jak Państwo wiedzą rozpoczęliśmy współpracę z renomowaną włoską marką, sprzętu AGD, firmą Barazza. W związku z tym chcielibyśmy nawiązać współprace z projektantami wnętrz we wspólnym promowaniu tej firmy pośród potencjalnych inwestorów.

Dlatego przygotowaliśmy dla państwa bardzo ciekawy program promocyjny (lojalnościowy).

Zainteresowane osoby prosimy o bezpośredni kontakt z Panem Tomaszem Zupczyńskim w celu zapoznania się z nasza propozycją.

e-mail: tomasz.zupczynski@wior.pl
tel. +48 85 664 97 58