Blat kuchenny S63022 Kashmir White BR - 38 mm
Blat kuchenny S63022 Kashmir White BR - 38 mm
search
  • Blat kuchenny S63022 Kashmir White BR - 38 mm
  • Blat kuchenny S63022 Kashmir White BR - 38 mm

Blat kuchenny S63022 Kashmir White BR - 38 mm

Podana cena jest ceną za metr bieżący blatu. Sprzedajemy całe blaty o długości 4,10 metra.

Blaty kuchenne firmy Pfleiderer to przede wszystkim bogata kolekcja dekorów oraz trwałość i wysoka odporność na wszelkie uszkodzenia.

77,25 zł
Brutto
Ilość

 

30 dni na zwrot

 

Bezpieczne transakcje

 

Darmowa dostawa od 500zł

Długość blatu: 4,1 m

MEBLARSTWO:

- powierzchnie robocze w meblach kuchennych
- powierzchnie robocze w meblach hotelowych, restauracyjnych itp.
- blat stołu
- blat biurka


ARANŻACJA:
- kontuary recepcyjne
- lady sklepowe, hotelowe, restauracyjne
 

BUDOWNICTWO:
- parapety

S63022 BR - 38 mm szer. 600 mm
Zadaj pytanie
* Pola wymagane

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.


Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.


Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

Koszt wysyłki

Zamówienia nadajemy firmą kurierską DHL w cenie 15,99zł lub 25,83 w przypadku zamówienia za pobraniem. W przypadku produktów dłużycowych koszt wysyłki to 67,65zł lub 79,95zł w przypadku pobrania.

Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 500zł.