Obniżka! Le Mans I ARENA Classic 450 prawy 05.223.KPL/S Peka Zobacz większe

Le Mans I ARENA Classic 450 prawy 05.223.KPL/S Peka

05.223.KPL/S

Nowy

Półki Le Mans są rozwiązaniem do szafki narożnikowej, które łączy w sobie wysoki stopień wykorzystania przestrzeni z prostym, ale bardzo innowacyjnym sposobem wysuwania półek na zewnątrz. 

Nr katalogowy 05.223.KPL/S

Więcej szczegółów

996,68 zł

-4%

1 038,21 zł

Negocjuj cenę

Opis

Szerokość frontu 450 mm
Kolor półek Szare
Strona Prawa

Więcej informacji

Półki Le mans Peka działają niezależnie od siebie, co ułatwia dostęp do artykułów znajdujących się na nich. Teraz możesz widzieć całą zawartość szafki i łatwo dotrzeć do każdego elementu, którego potrzebujesz.

System relingów wykonany jest z chromowanych,okrągłych elementów, które doskonale komponują się z całym koszem. Materiały, z których wykonane są kosze z linii ARENA Classic oraz sposób ich połączenia tworzą nowy styl w akcesoriach do mebli. To jedyne na rynku rozwiązanie, w którym wykorzystano połączenie dwóch różnorodnych materiałów: drewna i chromowanej stali. Wszystkie produkty tej linii wytwarzane są w systemie ARENA Plus z antypoślizgową przezroczystą powłoką na dnie - RutschStopp.

Szerokość frontu: 450mm
Zewnętrzna szerokość szafki: 900 mm
Wysokość szafki w świetle (zakres wysokości osi): 600-750 mm
Strona: prawa (po otwarciu półki wyjeżdżają na prawą stronę)
Linia Koszy: Arena Classic z szarym dnem

Półki Le Mans są przeznaczone do szafek narożnych z frontem na zawiasach. Do pełnego wysunięcia półki wystarczy kąt otwarcia 85 stopni. Dopuszczalne obciążenie 1 półki wynosi 20 kg. Regulowana wysokość osi (montowanej góra/dół)- 600-750 mm. Hamulce montowane w dolnym ramieniu półek pozwalają cicho zamknąć front szafki - 05.858.P/S (jako opcja, nie wchodzą w skład kompletów- do kompletu należy zamówić 2 szt. wyhamowania).

Pobierz materiały informacyjne