Obróbka blatów

Piękny blat jest zawsze wizytówką - bez względu na to,czy chodzi o ten w domowej kuchni, wielkomiejskiej restauracji, czy w zaciszu biura. Z drugiej strony jednak daleka od ideału obróbka może mocno ugodzić w wizerunek firmy, czy mieszkańców. Powierzając w nasze ręce zadanie, jakim jest profesjonalna obróbka blatów nie trzeba się tym martwić - będzie dokładnie tak, jak ma być.

Obróbka blatów kuchennych - jak to robimy?

  • przecinanie pod kątem pod kątem 45° na konkretny wymiar,
  • profesjonalne frezowanie,
  • obróbka krzywoliniowa,
  • perfekcyjne okleinowanie.

Nasza oferta jest bardzo szeroka i kompleksowa i obejmuje różne realizacje. Frezowanie bez okuwania pod systemy drzwi przesuwnych otwiera pakiet usług, aż po połączenia kątowe blatów. Jesteśmy też niezastąpieni, jeśli chodzi o frezowanie pod uchwyt wpuszczany we froncie. Frezowanie otworów można zlecić nam również jeśli chodzi o zlewy, zawiasy, zamki, czy płyty grzewcze. Gdy potrzebne frezowanie pod led, halogeny, przepust kablowy czy inne rozwiązania oświetleniowe - także jesteśmy do dyspozycji z całą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Centrum obróbcze CNC - jakość ponad wymagania

Aby każda wykonana w naszym centrum obróbczym CNC praca zakończyła się produktem terminowo i finalnie przekraczającym oczekiwania - dbamy o cały proces jeszcze przed jego realizacją. Priorytetem jest tutaj rozpoznanie potrzeb klienta, aby prędkość obrotowa i wrzeciono o wysokiej mocy, którymi dysponujemy wykonały obróbkę blatów tak profesjonalnie i z uwzględnieniem indywidualnych preferencji, jak tylko to możliwe. Tak przygotowani nie boimy się realizacji żadnych zadań związanych z frezowaniem prostoliniowym - możemy wykonać obróbkę blatu o kształcie, którego wygląd ogranicza wyłącznie wyobraźnia.

Nie ma dla nas problemu, aby realizować w ten sposób już gotowe elementy o nieograniczonych kształtach z materiałów drewnopochodnych. Zaimportujemy z pomocą oprogramowania opartego na CD wszystkie potrzebne rysunki z AUTOCADA i zajmiemy się tym, jak należy.

Cięcie blatu:

(9000054) 1 blatu ‘600’ do wymiaru (za blat L-4100)49,00zł
(9000076) 1 blatu ‘1200’ do wymiaru (za blat L-4100) 90,00zł
(9000069) 1 blat powierzony (za 1 element) +60,00zł

Zamów online

Nasze realizacje