Aktualności

Jakie uchwyty wybrać do szafek kuchennych?

Kiedy planujemy urządzenie kuchni, wybieramy rodzaj płytek, kolor farby ściennej, to, jak wykończymy podłogę. Z czasem dochodzimy również do mebli, które są obowiązkowym elementem wyposażenia. To właśnie dzięki nim kuchnia staje się funkcjonalnym pomieszczeniem. W szafkach kuchennych przechowujemy garnki, talerze, sztućce, ale również produkty spożywcze. Wielość propozycji producentów sprawia, że często pojawia się pytanie dotyczące tego, jakie uchwyty wybrać do szafek kuchennych, aby być naprawdę zadowolonym. Zobaczmy, na co warto się zdecydować.

label
remove_red_eye 28 odsłony

Czy minimalizm i nowoczesność w kuchni to dobry wybór?

Czasy, kiedy kuchnie urządzaliśmy w stylu rustykalnym dawno już odeszły. Dzisiaj stawia się przede wszystkim na minimalizm i nowoczesność. W przestrzeni kuchennej sprawdzają się one doskonale. Pozwalają stworzyć wnętrze, które jest przestronne, funkcjonalne i pozbawione zbędnych elementów. Tym, co doskonale wpisuje się w ten trend są systemy szuflad z czarnymi bokami. Sięgając po nie, można być pewnym, że uda się stworzyć kuchnię, która będzie zachwycała również elegancją.

label
remove_red_eye 131 odsłony

Meble kuchenne – jak zwiększyć funkcjonalność tego pomieszczenia?

Kuchnia to miejsce, w którym domownicy spędzają czas każdego dnia. Z tego powodu tak bardzo przydatne są odpowiednie akcesoria meblowe, dzięki którym można sprawić, że jest ona bardziej funkcjonalna. Optymalne urządzenie przestrzeni jest niezbędne zwłaszcza w mieszkaniach, w których kuchnie często są niewielkie. Dobre meble i akcesoria mogą sprawić, że życie rodzinne, które toczy się w kuchni będzie jeszcze przyjemniejsze.

label
remove_red_eye 266 odsłony

Jak zagospodarować szafkę narożną?

W wielu mieszkaniach znaleźć można szafki narożne. Montowane są one w miejscach, w których tradycyjne szafki nie mieszczą się. 

label
remove_red_eye 384 odsłony

Okucia meblowe – dostępne rozwiązania

O funkcjonalności mebli decyduje bardzo wiele elementów. Na komfort ich użytkowania bardzo duży wpływ wywierają zastosowane w nich okucia. 

label
remove_red_eye 364 odsłony

Rodzaje zawiasów meblowych i ich zastosowanie

Bardzo ważnym elementem większości mebli są zawiasy. Dzięki nim możliwe jest połączenie frontów z korpusem szafki w taki sposób, że jej otwieranie i zamykanie nie sprawia żadnych problemów. 

label
remove_red_eye 347 odsłony

PFLEIDERER Między szafkami - ścianki przyblatowe

Wszystko o prostym przebiegu pracy, optymalnym wykorzystaniu przestrzeni i nowoczesnych technologiach.

label
remove_red_eye 612 odsłony

Nowoczesna garderoba

Projektowanie garderoby tak by maksymalnie wykorzystywała przestrzeń możliwą do zagospodarowania, tak by była w pełni użyteczna oraz by ułatwiała życie użytkownikom to nie lada wyczyn. Poniżej opiszemy w jaki sposób to wykonać korzystając z systemów okuć meblowych firmy Peka.

label
remove_red_eye 408 odsłony