Sklep

Filtrowanie

Marka

Marka

Szerokość frontu

Szerokość frontu

Kolor półek

Kolor półek

Kolor maty

Kolor maty

System z prowadnicami

System z prowadnicami

Podkategorie

 • Półki Extendo

  Zajmujesz się produkcją mebli? Zależy Ci na tym, aby swoim klientom oferować rozwiązania wysokiej jakości, które sprawdzają się naprawdę świetnie? Chcesz mieć pewność, że stawiasz na to, co trwałe, solidne i funkcjonalne? Proponowane półki Extendo to naprawdę bardzo dobry wybór. Oferujemy szeroki wybór półek i innych elementów dostępnych w różnych kolorach. Dbamy o to, aby nasza oferta była zróżnicowana na tyle, by każdy znalazł w niej to, co wpisuje się w potrzeby i oczekiwania. Stawiamy na rozwiązania, które sprawdzą się w przypadku nawet najbardziej wymagających osób. Nasza oferta to najlepszy przykład na to, że funkcjonalność, design i trwałość naprawdę mogą iść w parze.

  Półki Extendo Peka – do jakich mebli można je stosować?

  Oferowane przez nas półki Extendo Peka to nowoczesne rozwiązanie, które polecane jest między innymi do szafek kuchennych. Sięgając po nie, można w naprawdę estetyczny i funkcjonalny sposób zagospodarować wolną przestrzeń. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać, urządzając pojemną garderobę. Mogą być stosowane także z meblami przeznaczonymi do innych pomieszczeń, na przykład spiżarni. Co ważne, półki Extendo to produkty dopasowane do szafek, których szerokość waha się od 300 do 1200 mm. Tak duża rozpiętość sprawia, że zakres ich zastosowań jest naprawdę szeroki.

  Jak zaprojektowane zostały półki Extendo?

  Proponowane półki Extendo zaprojektowano tak, aby umożliwiały maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni, jaka znajduje się w szafce. Specjalnie dopasowane maty antypoślizgowe chronią przed niekontrolowanym przesuwaniem się przedmiotów, co przekłada się na większy komfort użytkowania. Dzięki macie nie trzeba martwić się również tym, że umieszczone na półkach przedmioty przyczynią się do pojawienia się brzydkich rys. To również ogromne ułatwienie, jeśli chodzi o utrzymanie czystości.

  Co dostępne jest w naszej ofercie?

  Tworząc naszą ofertę, zadbaliśmy o to, aby była ona naprawdę urozmaicona. Proponujemy między innymi:

  • barierki magnetyczne;
  • półki wysuwane z prowadnicami;
  • nadstawki.

  Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz liczyć na produkty w różnych kolorach. Dzięki temu bez trudu uda się je dopasować do mebli. Proponujemy elementy zarówno jasne, jak ciemne. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością. Zostały wykonane z bardzo dobrych materiałów, które gwarantują nie tylko świetny wygląd, ale również niezwykłą trwałość. Proponując je swoim klientom, możesz być więc pewny, że swoją funkcjonalność i świetny wygląd zachowają na naprawdę długo. Półki Extendo to solidne wykonania, perfekcyjne materiały i wyjątkowy design. Wszystko to sprawia, że są jednymi z lepszych obecnie półek, jakie dostępne są na rynku.

  W jakich szafkach można wykorzystać półki Extendo?

  Oferowane przez nas półki Extendo Peka to dobra alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą sięgać po tradycyjne szuflady. Z powodzeniem można je wykorzystać we wszystkich wysokich szafkach. Z łatwością można dopasować je do mebli znajdujących się nie tylko w kuchni. Są niezastąpione również wtedy, kiedy szukasz rozwiązania odpowiednie do niewielkich szafek kuchennych, które najczęściej znajdują się pod bądź nad piekarnikiem. To doskonały wybór, jeśli półki mają być funkcjonalne, a przestrzeń kuchenna wykorzystana w stu procentach. Oferowane półki charakteryzują się dużą elastycznością montażu. Można wykorzystywać je, stawiając na możliwość wysuwania bądź zdecydować się na ich wykorzystanie w szafkach z klasycznie otwieranymi drzwiczkami. Dzięki temu sprawdzają się one w przypadku klientów o różnych potrzebach i oczekiwaniach.

  Jeśli wykonujesz meble na wymiar, chcesz proponować swoim klientom to, co najlepsze, wyróżniając się spośród konkurencji, zależy Ci na tym, aby oferowane rozwiązania były funkcjonalne, estetyczne i naprawdę trwałe, nie czekaj. Proponowane przez nas półki Extendo Peka to naprawdę dobre rozwiązanie. Szeroki wybór sprawia, że u nas znajdziesz wszystko to, co potrzebne do wykonania perfekcyjnych mebli. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • Garderoba Royal

Jest 78 produktów.

Pokazano 1-12 z 78 pozycji

Aktywne filtry