Sklep

Filtrowanie

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 1,00 zł - 1 624,00 zł

Szerokość frontu

Szerokość frontu

Długość prowadnic

Długość prowadnic

Podkategorie

 • Wkłady na sztućce...
  Wkłady na sztućce EXZELLENT oferowane są kolorze czarno grafitowym z połyskiem w strukturze carbon. Wkłady na sztućce EXCELLENT posiadaj specjalny zapas na krawędzi, dzięki temu można go dociąć i dopasować do prawie każdej szuflady. Oferowane w tym dziale wkłady na sztućce wykonane są z wysokiej, jakości tworzywa sztucznego.
 • Wkłady na sztućce...

  Wkłady na sztućce SCOOP II oferujemy w dwóch kolorach, jasnoszarym oraz białym. Przy wkładach na sztućce od szerokości 500 mm dokładane są specjalne zestawy podziałek, które pozwalają niemal dowolnie skonfigurować miejsce w szufladzie. W skład takiego zestawu wchodzą trzy podziałki krótkie i jedna długa. Wkłady na sztućce SCOOP II posiadaj specjalny zapas na krawędzi, dzięki temu można go dociąć i dopasować do prawie każdej szuflady. Oferowane w tym dziale wkłady na sztućce wykonane są z wysokiej, jakości tworzywa sztucznego.

 • Wkłady na sztućce Futura

  Wkłady na sztućce FUTURA oferowane są kolorze srebrnoszarym. Wkłady na sztućce FUTURA posiadaj specjalny zapas na krawędzi, dzięki temu można go dociąć i dopasować do prawie każdej szuflady. Wkłady pasują do szuflad na prowadnicach 500 mm oraz 450 mm. Przy domówieniu specjalnych przegródek istnieje możliwość organizacji. Oferowane w tym dziale wkłady na sztućce wykonane są z wysokiej, jakości tworzywa sztucznego.

 • Wyposażenie szuflad...

  ORGA-LINE – wszystko dostępne i uporządkowane


  ORGA-LINE Blum to organizacja wnętrza szuflady w wysokim stylu. Zestawy mogą być dowolnie układane w szufladzie co gwarantuje przejrzysty rozkład przechowywanych artykułów w szufladzie.
  Wyjmowane pojemniki orga-line wykonane ze stali nierdzewnej myć w zmywarce.

 • Wyposażenie szuflad...
 • Wkłady na sztućce Sky

Jest 428 produktów.

Pokazano 1-12 z 428 pozycji

Aktywne filtry