Sklep

Podkategorie

 • Cargo Peka Dispensa

  Cargo Dispensa firmy Peka to bardzo pojemna wysuwana szafka. Dzięki swojej praktyczności jest to jedno z najchętniej stosowanych rozwiązań w kuchni. Cargo DISPENSA umożliwia dostęp do całej zawartości szafki, wystarczy jeden ruch ręki. Cargo Dispensa zostało wyposażone w hamulec, dzięki czemu zamyka się delikatnie i cicho.

 • Cargo Peka Swing

  Cargo Swing to elegancka wysuwana spiżarnia, w której zastosowano mechanizm obrotowy. Wysuwamy cargo, po czym możemy całość obrócić w lewo lub w prawo o 90 stopni. Sprawia to, że mamy jeszcze lepszy dostęp do wszystkich produktów. 

 • Cargo Peka Tandem

  Cargo Tandem to ogromna spiżarnia kuchenna do przechowywania różnych produktów.

  Produkty można układać na wewnętrznych półkach jak i na półkach znajdujących się na drzwiach systemu. Kiedy otwieramy drzwi carga tylne półki przesuwają się do przodu co powoduje, że widzimy całą zawartość szafki.

 • Cargo Peka Pleno

  Cargo Pleno to nowość w ofercie firmy Peka. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie w zabudowach kuchennych. Wyciąg Pleno jest przeznaczony do wysokich szafek kuchennych o szerokości frontu 450 i 600 mm. W systemie Pleno front szafki mocowany jest na zawiasach, dzięki czemu wystarczy otworzyć front, aby uzyskać pełen wgląd i dostęp do wszystkich przechowywanych we wnętrzu szafki produktach.

 • Cargo Peka CONVOY Centro

  Wyciąg CONVOY Centro to nowe bardzo eleganckie rozwiązanie do szafek wysokich. Cargo zapewnia szybki wgląd w zawartość szafki, cechuje się przejrzystym systemem przechowywania produktów i gwarantuje łatwy dostęp z obu stron wyciągu. Cargo Peka Convoy Centro to przede wszystkim dużo przestrzeni na produkty. System zapewnia mnóstwo przestrzeni na produkty suche i umożliwia optymalne jej wykorzystanie. Cargo zostało wyposażone w nowy sposób mocowania półek a poprzez ich płynną regulację wysokości użytkowni może ją dopasować do wielkości przechowywanych produktów. Ścianki boczne wyciągu można w prosty sposób wyjąć, dzięki czemu z łatwością można wkładać i wyjmować większe przedmioty.

 • Cargo Peka CONVOY Lavido

  CONVOY Lavido to przede wszystkim przejrzystość zawartości szafki. W systemie tym front mocowany jest na zawiasach, po jego otwarciu wysuwamy cały mechanizm za pomocą specjalnego uchwytu. Po wysunięciu wyciągu widzimy jego zawartość z trzech stron.

  Cargo jest bardzo elastyczne w dostosowaniu się do potrzeb użytkownika kuchnia do tego wszystkiego zachwyca eleganckim wyglądem. Wyciąg może być stosowany w szafkach z frontem na zawiasach, w szafkach z drzwiami przesuwnymi oraz w innych projektach.

 • Cargo Peka CONVOY Premio

  Cargo wysokie CONVOY Premio firmy Peka jest bardzo praktycznym rozwiązaniem nie tylko ze względu na przejrzystość szafki, ale też ze względu na zaawansowaną technicznie konstrukcję wykonania. Otwarcie frontu, przy minimalnym kącie otwarcia 135 stopni, powoduje serię płynnych ruchów, a system hamowania SoftStoppPro łagodnie zatrzymuje półki przed szafą. Użytkownik widzi całą zawartość wyciągu z trzech stron – z przodu i obu boków. Sprawia to, że ma do niej szybki i łatwy dostęp. Cargo posiada półki z płynną regulacją wysokości a przy zamykaniu szafki cicho i delikatnie wyhamowuje.

 • Cargo Peka Pleno Plus
 • EXTENDO FIORO - półki...

Jest 410 produktów.

Pokazano 1-12 z 410 pozycji

Aktywne filtry