News

Wysokie kosze cargo w Twojej kuchni

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Urządzając ją, chcemy, aby była nowoczesna, funkcjonalna i piękna. Bardzo często – szczególnie, gdy jest ona niewielka – brakuje nam w niej miejsca do przechowywania. Dostępne obecnie na rynku rozwiązania pomogą szybko ten problem rozwiązać. Wystarczy zastosować kosze cargo. Dzięki nim uda się zagospodarować każdą przestrzeń. Co więcej, stawiając na wysokie kosze cargo, możesz stworzyć w swojej kuchni namiastkę babcinej spiżarni.

label
remove_red_eye 2853 odsłony

Trwałość podnośników Blum Aventos

Otwierane od góry szafki kuchenne cieszą się bardzo dużą popularnością. Charakteryzują się one zastosowaniem różnych systemów otwierania. Wybierając ten typ mebli zwróć uwagę na najwyższą jakość i bezawaryjność, a takimi cechami z pewnością odznacza się system Aventos firmy Blum. Na ogół montowany jest w górnych szafkach kuchennych, ale można go wykorzystać również w meblach pokojowych. Jedną z zalet systemu Aventos jest łatwość montażu.

label
remove_red_eye 2858 odsłony

Szuflady czy szafki w kuchni?

Kuchnia to często najważniejsze pomieszczenie w całym domu, w którym spotykamy się całą rodziną i wspólnie przygotowujemy posiłki. To przestrzeń do rozmów, spotkań i gotowania, dlatego tak istotne jest, aby została zaprojektowana w sposób funkcjonalny. Ważne, żeby przygotowywanie posiłków było wygodne i komfortowe. Meble kuchenne pełnią niezwykle istotną rolę, ponieważ przechowuje się w nich nie tylko naczynia, garnki, patelnie, czy przybory kuchenne, ale również produkty spożywcze. Dobrze zaplanowana przestrzeń umożliwia schowanie zbędnych przedmiotów z widoku i zachowanie ładu oraz porządku.

label
remove_red_eye 823 odsłony

Czarne szuflady kuchenne

Do niedawna projektanci kuchni stawiali przede wszystkim na meble w białej i szarej kolorystyce. Obecnie w trendzie są przede wszystkim czarne meble i dodatki. Systemy szuflad w tym kolorze można coraz częściej spotkać w projektach. Warte podkreślenia jest, że czarne szuflady wyglądają wyjątkowo elegancko i klasycznie, a jednocześnie są funkcjonalne, ponieważ można je łączyć z dodatkami w różnej kolorystyce. Producenci mebli kuchennych w swoich ofertach mają więc dostępne nie tylko systemy szuflad w kolorze czarnym, ale również zawiasy i okucia, dzięki którym zestawy mebli prezentują się naprawdę pięknie. Dostępne są również praktyczne rozwiązania, takie jak czarne szuflady wewnętrzne.

label
remove_red_eye 1065 odsłony

Jak wykorzystać przestrzeń z blum space step?

Oszczędność przestrzeni, którą jest w stanie zapewnić system space step to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni użytkowej. 

label
remove_red_eye 1443 odsłony

W czym pomogą bezuchwytne szafki kuchenne?

Odpowiednio skonstruowane szafki kuchenne mogą znacznie ułatwić wykonywanie codziennych czynności. W tych przeznaczonych choćby do gromadzenia śmieci, przyda się funkcjonalny sposób otwierania szafek. W ten sposób będzie można wygodnie, regularnie otwierać szafki kuchenne.

label
remove_red_eye 2969 odsłony

Jak poradzić sobie z segregacją śmieci w kuchni?

O problemie dużej ilości śmieci, które trafiają nie tylko na wysypiska, ale także do lasów, czy na plaże mówi się od bardzo dawna. Może on stać się trochę mniejszy, gdy zaczniemy odpady segregować.

label
remove_red_eye 886 odsłony

Dlaczego warto postawić na kosze cargo do kuchni?

Nowoczesna kuchnia powinna być wyposażona w nowoczesne meble. Tym, co od kilku lat zyskuje coraz większą popularność są kosze cargo. 

label
remove_red_eye 2769 odsłony

Co warto wiedzieć o organizerach na sztućce do szuflady?

Dla osób postronnych niewidocznym, a jednocześnie naprawdę niepozornym elementem wyposażenia każdej kuchni są organizery do szuflad. Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że są one niezbędne w każdym domu. To właśnie dzięki nim nasze szuflady nie są zagracone, a znalezienie w nich tego, co jest aktualnie potrzebne nie stanowi większego problemu. 

label
remove_red_eye 3709 odsłony

Jakie uchwyty wybrać do szafy, która znajduje się w garderobie?

Uchwyty do mebli często postrzegane są jako niepozorne elementy o niewielkim znaczeniu. Tymczasem okazuje się, że wpływają one zarówno na design mebli, jak i ich funkcjonalność. To właśnie one pozwalają na wygodne i bezproblemowe otwieranie szaf i szafek. Dzięki temu można sprawnie sięgać po płaszcze, kurtki, kapelusze czy szale. Wybór uchwytów jest tak ogromny, że wiele osób ma naprawdę duży problem z ich wyborem. Jakie uchwyty wybrać, aby stworzyć estetyczną całość?

label
remove_red_eye 2461 odsłony