News

Jak poradzić sobie z segregacją śmieci w kuchni?

O problemie dużej ilości śmieci, które trafiają nie tylko na wysypiska, ale także do lasów, czy na plaże mówi się od bardzo dawna. Może on stać się trochę mniejszy, gdy zaczniemy odpady segregować.

label
remove_red_eye 221 odsłony

Dlaczego warto postawić na kosze cargo do kuchni?

Nowoczesna kuchnia powinna być wyposażona w nowoczesne meble. Tym, co od kilku lat zyskuje coraz większą popularność są kosze cargo. 

label
remove_red_eye 1633 odsłony

Co warto wiedzieć o organizerach na sztućce do szuflady?

Dla osób postronnych niewidocznym, a jednocześnie naprawdę niepozornym elementem wyposażenia każdej kuchni są organizery do szuflad. Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że są one niezbędne w każdym domu. To właśnie dzięki nim nasze szuflady nie są zagracone, a znalezienie w nich tego, co jest aktualnie potrzebne nie stanowi większego problemu. 

label
remove_red_eye 3586 odsłony

Jakie uchwyty wybrać do szafy, która znajduje się w garderobie?

Uchwyty do mebli często postrzegane są jako niepozorne elementy o niewielkim znaczeniu. Tymczasem okazuje się, że wpływają one zarówno na design mebli, jak i ich funkcjonalność. To właśnie one pozwalają na wygodne i bezproblemowe otwieranie szaf i szafek. Dzięki temu można sprawnie sięgać po płaszcze, kurtki, kapelusze czy szale. Wybór uchwytów jest tak ogromny, że wiele osób ma naprawdę duży problem z ich wyborem. Jakie uchwyty wybrać, aby stworzyć estetyczną całość?

label
remove_red_eye 2306 odsłony

Dlaczego warto stosować szuflady tackowe Blum?

Niezwykle wszechstronnym, a jednocześnie stabilnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdej kuchni są szuflady tackowe Blum. Na co dzień są one naprawdę sprytnie schowane, nie utrudniając funkcjonowania.

label
remove_red_eye 1928 odsłony

Jakie uchwyty wybrać do szafek kuchennych?

Kiedy planujemy urządzenie kuchni, wybieramy rodzaj płytek, kolor farby ściennej, to, jak wykończymy podłogę. Z czasem dochodzimy również do mebli, które są obowiązkowym elementem wyposażenia. To właśnie dzięki nim kuchnia staje się funkcjonalnym pomieszczeniem. W szafkach kuchennych przechowujemy garnki, talerze, sztućce, ale również produkty spożywcze. Wielość propozycji producentów sprawia, że często pojawia się pytanie dotyczące tego, jakie uchwyty wybrać do szafek kuchennych, aby być naprawdę zadowolonym. Zobaczmy, na co warto się zdecydować.

label
remove_red_eye 1396 odsłony

Czy minimalizm i nowoczesność w kuchni to dobry wybór?

Czasy, kiedy kuchnie urządzaliśmy w stylu rustykalnym dawno już odeszły. Dzisiaj stawia się przede wszystkim na minimalizm i nowoczesność. W przestrzeni kuchennej sprawdzają się one doskonale. Pozwalają stworzyć wnętrze, które jest przestronne, funkcjonalne i pozbawione zbędnych elementów. Tym, co doskonale wpisuje się w ten trend są systemy szuflad z czarnymi bokami. Sięgając po nie, można być pewnym, że uda się stworzyć kuchnię, która będzie zachwycała również elegancją.

label
remove_red_eye 782 odsłony

Meble kuchenne – jak zwiększyć funkcjonalność tego pomieszczenia?

Kuchnia to miejsce, w którym domownicy spędzają czas każdego dnia. Z tego powodu tak bardzo przydatne są odpowiednie akcesoria meblowe, dzięki którym można sprawić, że jest ona bardziej funkcjonalna. Optymalne urządzenie przestrzeni jest niezbędne zwłaszcza w mieszkaniach, w których kuchnie często są niewielkie. Dobre meble i akcesoria mogą sprawić, że życie rodzinne, które toczy się w kuchni będzie jeszcze przyjemniejsze.

label
remove_red_eye 397 odsłony

Jak zagospodarować szafkę narożną?

W wielu mieszkaniach znaleźć można szafki narożne. Montowane są one w miejscach, w których tradycyjne szafki nie mieszczą się. 

label
remove_red_eye 483 odsłony

Okucia meblowe – dostępne rozwiązania

O funkcjonalności mebli decyduje bardzo wiele elementów. Na komfort ich użytkowania bardzo duży wpływ wywierają zastosowane w nich okucia. 

label
remove_red_eye 473 odsłony