Filtrowanie

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 1,00 zł - 281,00 zł

Długość prowadnic

Długość prowadnic

Blumotion

Blumotion

TIP-ON BLUMOTION

TIP-ON BLUMOTION

Obciążenie

Obciążenie

Podkategorie

 • Tandem

  TANDEM firmy Blum to prowadnice do szuflad wykonanych z drewna lub płyty meblowej. System prowadnic TANDEM to: płynny ruch i wysoki komfort obsługi w całym mieszkaniu. Szeroki program prowadnic Tandem Blum daje możliwość zaprojektowania oraz wykonania praktycznie każdego rodzaju mebla.

 • Movento

  System prowadnic do szuflad MOVENTO firmy Blum charakteryzuje się wysokim obciążeniem dynamicznym ( 40 kg lub 60 kg). Prowadnica Movento posiada  regulację frontu w czterech płaszczyznach oraz gwarantuje płynny ruch.

  System prowadnic MOVENTO można łączyć z systemem SERVO-DRIVE, daje to możliwość stosowania prowadnic w meblach bez uchwytów. W takim przypadku meble otwierają się po lekkim naciśnięciu frontów meblowych, a zamykają się delikatnie i cicho dzięki BLUMOTION. Prowadnice Movento dostępne są też w wersji z TIP-ON BLUMOTION lub ze zintegrowanym TIP-ON.

 • Prowadnice kulkowe

  Prowadnice kulkowe

  W swojej ofercie posiadamy prowadnice kulkowe TGW. Prowadnice kulkowe ze względu na niską cenę a za razem solidne wykonanie wykorzystywane są we wszelkiego rodzaju meblach np. komodach, w kuchniach, w garderobie. Coraz częściej stosowane są też w meblach metalowych np. w wózkach warsztatowych.

  Posiadamy trzy rodzaje prowadnic kulkowych:

  - prowadnice kulkowe luźne

  - prowadnice kulkowe z dociągiem

  - prowadnice kulkowe z hamulcem ( ciche zamykanie )

  - prowadnice kulkowe typu PUSH TO OPEN

   

  Główne zalety prowadnic kulkowych to praca w zwiększonym zakresie temperatur, duża paleta rozmiarów, uniwersalność.

 • Prowadnice rolkowe

Jest 105 produktów.

Pokazano 1-12 z 105 pozycji

Aktywne filtry