Sklep

Filtrowanie

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

 • 1 187,00 zł - 3 863,00 zł

Szerokość frontu

Szerokość frontu

Kolor półek

Kolor półek

Strona

Strona

Podkategorie

 • Półki Le mans I niskie

  Półki Le Mans I to już klasyka w zabudowach kuchennych łączą one ergonomiczne wykorzystanie miejsca z przejrzystością zawartości i komfortem użytkowania. Półki Le Mans I można stosować na przykład do przechowywania garnków, które będą łatwo dostępne po wysunięciu półki z szafki. W komplecie znajdują się dwie półki a każdą z nich można wysunąć oddzielnie. Każda z półek oddzielnie wysuwa się na zewnątrz szafki. Półki Le Mans firmy Peka to bardzo funkcjonalne i współczesne rozwiązanie.

 • Magic corner

  Magic Corner Peka

  Dobra kuchnia to taka, która jest naprawdę funkcjonalna. Wychodząc naprzeciw tym, którzy szukają atrakcyjnych, praktycznych rozwiązań kuchennych proponujemy system Magic Corner Peka, który doskonale sprawdzi się w przypadku nawet najbardziej wymagających osób. Zwraca uwagę perfekcyjnym wykonaniem, co sprawia, że w idealnym stanie może służyć przez lata. Do tego jego funkcjonalność zachwyca nawet tych, dla których aspekt praktyczny kuchni jest jednym z najważniejszych. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zaproponować swoim klientom meble idealne pod każdym względem.

  Magic Corner Peka – sposób na meble kuchenne dla wymagających

  Proponowany system to sposób na to, aby wszystko, co zostało umieszczone w szafkach kuchennych wyjąć z nich bez zbędnego problemu. Dostępne dwa rodzaje systemów Magic Corner – Comfort oraz Standard – to gwarancja dopasowania rozwiązania do indywidualnych potrzeb. Zawartość szafki dzielona jest na kilka półek, co sprawia, że możliwe jest wykorzystanie znacznej części z dostępnej przestrzeni. W efekcie nie trzeba martwić się tym, gdzie umieścić garnki, naczynia czy produkty spożywcze.

  Stabilność, trwałość i wygoda użytkowania

  Magic Corner Peka to nowoczesny system, który wykonany został z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu każdy, kto zdecyduje się na zamontowanie go w meblach można być pewny, że sprawdzi się naprawdę świetnie i przez lata nie straci nic ze swojej funkcjonalności i doskonałego wyglądu. Wszystkie półki są obszerne, a jednocześnie naprawdę stabilne. System wykonano tak, aby zachowanie porządku w szafce nie stanowiło żadnego problemu.

 • Szuflady narożne Space...

  Szuflady narożne Space Corner Blum

  Miejsce znajdujące się w narożniku szafek jest na ogół bardzo trudne do wykorzystania. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych, którzy nie chcą marnować wolnej przestrzeni, proponujemy szuflady narożne Space Corner Blum, które zachwycają jakością wykonania i doskonale sprawdzą się w każdej kuchni. Są świetną alternatywą dla klasycznych rozwiązań i bez wątpienia zadowolą każdego, kto stawia na rozwiązania funkcjonalne, a jednocześnie niezwykle estetyczne. Pełny wysuw sprawia, że wyjmowanie tego, co aktualnie jest nam potrzebne odbywa się bez zbędnych utrudnień.

  Szuflady narożne Space Corner Blum – funkcjonalność przede wszystkim

  wszystkie proponowane przez nas szuflady Space Corner Blum zwracają uwagę niezwykłą funkcjonalnością. Wykonano je tak, aby wykorzystanie wolnej przestrzeni było maksymalne. Dzięki temu nie trzeba martwić się tym, że jakieś miejsce w kuchni się zmarnuje. Nawet te szuflady, które obciążono naprawdę bardzo mocne otwierają się z wyjątkową lekkością i poruszają się naprawdę płynnie. Zastosowanie odpowiednich rozwiązań sprawia, że zamykanie jest niezwykle delikatne i nie wiąże się z powstawaniem żadnego hałasu.

  Wysoka trwałość i estetyka wykonania

  Szuflady Space Corner Blum to nie tylko funkcjonalność, ale również wysoka jakość wykonania. Wszystkie modele powstały wyłącznie z najlepszej jakości materiałów, co sprawia, że doskonale wpisują się w potrzeby osób szukających rozwiązań bardzo trwałych i solidnych. Decydując się na system szuflad Space Corner Blum, można być pewnym, że w idealnym stanie przetrwają one naprawdę bardzo długo. Dzięki nim każda kuchnia nabierze całkiem nowego charakteru.

 • Obrotnice
  Systemy obrotnic do narożnych szafek kuchennych
 • Półki Le mans I wysokie
 • Półki Le mans II niskie

  Półki Le Mans II to wynik trwających prac nad rozwojem półek Le Mans I. Główne zamiany, jakie zaszły to możliwość zmiany wysokości półek poprzez płynną ich regulację. Czynność tą można wykonać na zamontowanym już systemie bez użycia narzędzi!!!  System SoftStopp podnosi jeszcze bardziej komfort użytkowania.

 • Półki Le mans II wysokie

  Półki Le Mans wysokie to innowacyjne rozwiązanie zabudowach kuchennych łączą one ergonomiczne wykorzystanie miejsca z przejrzystością zawartości i komfortem użytkowania. Półki Le Mans wysokie można stosować w szafkach kuchennych wyższych niż tradycyjne półki le mans niskie. Każda z półek oddzielnie wysuwa się na zewnątrz szafki. Półki Le Mans firmy Peka to bardzo funkcjonalne i współczesne rozwiązanie.

Jest 77 produktów.

Pokazano 1-12 z 77 pozycji

Aktywne filtry