O nas

Nasze przedsiębiorstwo istnieje od 1991 roku. Mogą nas Państwo znaleźć w Białymstoku przy ulicy Gen. Władysława Andersa 38. Właścicielami są Mieczysław Kostro i Mikołaj Romaniuk. Na firmę składa się kilka tysięcy m2 własnej powierzchni magazynowej, studio mebli kuchennych oraz przestronny salon sprzedaży. Od 2002 roku uczestniczymy w programie PFLEIDERER PARTNER, co jest efektem długiej i owocnej współpracy z grupą PFLEIDERER.Naszą specjalnością jest przede wszystkim dystrybucja artykułów do produkcji mebli. Cały czas wzbogacamy nasz asortyment oraz dbamy o to, by obsługa Klienta stała na najwyższym poziomie. Firma rozwija się dynamicznie, a do dotychczasowych Klientów ciągle dołączają nowi. Chcemy dostarczać Państwu produkty, dzięki którym wykreujecie wnętrza Waszych marzeń. Śledzimy trendy we wzornictwie europejskim i światowym, by móc wdrażać je w naszych produktach. Z sukcesem udaje nam się łączyć najwyższą jakość oferowanych towarów z ich przystępną ceną.


Działamy na rynku polskim (głównie północno-wschodnim i centralnym) oraz za granicą. Dostarczamy nasze produkty m.in. do Rosji, krajów nadbałtyckich, Kazachstanu, Azerbejdżanu oraz na Ukrainę i Białoruś.

Skupiamy się na sprzedaży detalicznej i hurtowej:

  • płyt laminowanych i surowych
  • frontów meblowych
  • blatów kuchennych
  • sprzętu AGD do zabudowy, i nie tylko
  • okuć meblowych
  • obrzeży papierowych i PCV
  • folii PVCMogą Państwo zawsze liczyć na nasze wsparcie z zakresu wzornictwa, technologii i materiałów do produkcji mebli. Zapewniamy, że bogaty wybór produktów w naszym salonie sprzedaży zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. W razie pytań bądź wątpliwości pomocą służy nasz wykwalifikowany personel.

WIÓR Sp.J. Kostro, Romaniuk
15-113 Białystok
ul. Gen. Wł. Andersa 38
NIP 542-020-31-32
Bank Millenium Spółka Akcyjna
PL 77 1160 2202 0000 0002 7399 9683
IBAN SWIFT: BIGBPLPWXXX