Sklep

Podkategorie

 • Płyty laminowane

  Płyty laminowane firmy Pfleiderer to doskonały materiał wykorzystywany w branży meblarskiej oraz zabudowie wnętrz. Dzięki szerokiej gamie kolorów i struktur płyty laminowane wykorzystywane są we wszystkich rodzajach mebli. Szeroka paleta barw i faktur umożliwia dopasowanie płyt laminowanych do najbardziej wymagających wnętrz, nadając im niepowtarzalny styl i urok. Specyfika płyt laminowanych Pfleiderer sprawia, że znajdują zastosowanie nie tylko w przestrzeni prywatnej, ale także publicznej.

  Pełną kolekcję płyt laminowanych znajdziecie państwo na stronie producenta Pfleiderer


  Płyty lmeblowe laminowane Pfleiderer

 • Płyty fornirowane

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo płyty fornirowane wyprodukowane przez firmę Finsa. Płyty fornirowane stosowane są w branży meblarskiej oraz w aranżacji wnętrz.

  Różne rodzaje drewna stosowane na płytach fornirowanych dają nieograniczone możliwości w projektowaniu mebli.

 • Płyty akrylowe

  Płyty akrylowe to doskonałe rozwiązanie w produkcji mebli i aranżacji wnętrz. Często są stosowane, jako materiał na fronty meblowe, które są ciekawą alternatywą dla frontów lakierowanych.
  Jest to wysokopołyskowy materiał wyprodukowana na bazie płyty MDF. Płyty w naszej ofercie pokryte są wysokojakościowym akrylem, odpornym na działanie promieniowania UV. Gwarantuje to trwałość koloru oraz jego powtarzalność produkcji. Posiadamy szeroką gamę kolorów płyt akrylowych.
  Płyty akrylowe oferujemy w różnych kolorach oraz w rozmiarze 2800 x 1220 mm, grubość 18mm. Istnieje też możliwość zamówienia gotowych frontów meblowych.

 • Płyty MDF

  Płyty MDF charakteryzuje jednolity skład i gęstość. Sprawia to, że uzyskujemy bardzo dobry materiał do różnego rodzaju obróbki.  Płyty mdf posiadają gładka powierzchnie dzięki temu nadają się do lakierowania i oklejania sztuczną i naturalną okleiną.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Aktywne filtry