Sklep

Filtrowanie

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

 • 1 620,00 zł - 3 576,00 zł

Szerokość frontu

Szerokość frontu

Kolor półek

Kolor półek

Strona

Strona

Podkategorie

 • Magic corner Comfort

  Magic Corner Comfort Peka

  Narożnik to każdej kuchni jedno z trudniejszych miejsc do zagospodarowania. Wychodząc naprzeciw tym, którym zależy na ergonomicznych wykorzystaniu każdej kuchennej przestrzeni, oferujemy system Magic Corner Comfort Peka, który sprawdzi się doskonale w każdej kuchni. Dzięki niemu miejsce to stanie się naprawdę funkcjonalne, a dostępna przestrzeń nie zostanie zmarnowana.

  Magic Corner Comfort Peka – rozwiązanie dla wymagających

  Magic Corner Comfort Peka to ukłon w stronę tych, którzy szukają innowacyjnych, praktycznych rozwiązań do kuchennych mebli. Wybór tego rozwiązania sprawia, że niemalże każdy centymetr kuchennych mebli – nawet tych zlokalizowanych w narożnikach kuchni – można wykorzystać. Wykorzystanie wysokiej jakości prowadnic sprawia, że wszystkie elementy systemu można wysunąć z szafki bez najmniejszych problemów. Opcja cichego domykania sprawia, że komfort użytkowania systemu jest jeszcze wyższy. Wszystko wykonane zostało z bardzo dobrych jakościowo elementów, co przekłada się na wieloletnią trwałość.

 • Magic corner Standard

  Magic Corner Standard Peka

  Kuchenne narożne szafki to prawdziwa zmora wszystkich, którzy chcą cieszyć się kuchnią funkcjonalną, w której każda powierzchnia jest doskonale wykorzystana. Wychodząc naprzeciw tym, którzy szukają praktycznych rozwiązań, wprowadziliśmy do swojej oferty nowoczesny system Magic Corner standard Peka, który sprawdza się naprawdę świetnie, zadowalając nawet najbardziej wymagających użytkowników.

  Magic Corner Standard Peka – wysoka jakość wykonania

  Wszystkie elementy systemu Magic Corner Standard Peka zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu nie tylko sprawdzają się świetnie, ale są również bardzo trwałe. Decydując się na ich zastosowanie, można być pewnym, że w idealnym stanie posłużą wiele lat, nie tracąc przy tym nic ze swojej funkcjonalności. Gwarantują wygodę korzystania z narożnych szafek kuchennych, a jednocześnie idealne wykorzystanie przestrzeni. Wysuwanie poszczególnych elementów w ogóle nie wymaga wysiłku, a opcja cichego domyku gwarantuje jeszcze wyższy komfort.

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Aktywne filtry