Sklep

Filtrowanie

Kolor

Kolor

Wysokość korpusu

Wysokość korpusu

Współczynnik mocy siłownika LF (można wyliczyć przy pomocy kalkulatora)

Współczynnik mocy siłownika LF (można wyliczyć przy pomocy kalkulatora)

Rodzaj Frontu

Rodzaj Frontu

Rodzaj podnośnika

Rodzaj podnośnika

Waga frontu

Waga frontu

Podkategorie

 • Komplety

  Blum Aventos

  Współczesne meble nie przypominają zbyt mocno tych, do których byliśmy przyzwyczajeni dwadzieścia czy trzydzieści lat temu. To nowoczesne, innowacyjne propozycje, w których nie brakuje rozwiązań pozytywnie wpływających na funkcjonalność. Wychodząc naprzeciw tym, którzy zajmują się produkcją mebli na najwyższym poziomie, proponujemy komplety Blum Aventos. To nasz ukłon w stronę tych, którzy wolą kupić zestaw niż poszukiwać pojedynczych elementów.

  Komplety Aventos Blum – propozycja renomowanej marki

  Blum Aventos to kompletny, innowacyjny system przeznaczony do mebli wykonanych z drewna bądź płyty. Może być zastosowany również w przypadku szerokiej ramki aluminiowej. Marka Blum jest renomowanym, cieszącym się doskonałą opinią producentów tego rodzaju rozwiązań. Od samego początku swojej działalności stawia na wysoką jakość i funkcjonalność tego, co proponuje swoim klientom. Decydując się na zestawy Blum Aventos, można być pewnym, że wybiera się to, co naprawdę dobre.

  Co obejmują proponowane przez nas zestawy Blum Aventos?

  Zadbaliśmy o to, aby proponowane przez nas rozwiązania były naprawdę kompleksowe. Dlatego oferujemy komplety składające się z zestawu siłowników, podnośników, zaślepek w odpowiednim kolorze oraz mocowań frontu. Komplety uzupełnione są owalnym relingiem stabilizacji poprzecznej. Taki skład sprawia, że pozwalają one na perfekcyjne wykonanie mebli i uzyskanie funkcjonalności na najwyższym poziomie.

  Komplety, które nie rozczarują

  Decydując się na komplety Blum Aventos z naszej oferty, można być pewnym, że stawia się na nowoczesne, innowacyjne i przede wszystkim niezawodne rozwiązania. Producent dokłada wszelkich starań, aby wszystkie elementy kompletów stały na najwyższym poziomie i świetnie sprawdzały się w swojej roli. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że rozczarują one klientów. Jeśli szukasz kompletów składających się z precyzyjnie dobranych elementów, zależy Ci na tym, aby sprawdzały się one świetnie, nie czekaj. Zapraszamy do bliższego poznania naszej oferty.

 • Podzespoły

Jest 310 produktów.

Pokazano 1-12 z 310 pozycji

Aktywne filtry