Okleinowanie

Profesjonalizm warsztatu można poznać w dużym stopniu po tym, jak podchodzi do zadania związanego z okleinowaniem. To bardzo precyzyjna praca - wymagająca nie tylko nowoczesnych narzędzi, ale i doświadczenia. Mamy to wszystko, dlatego powierzone nam okleinowanie płyt i blach zawsze odpowiada na wysokie oczekiwania, a nawet je przekracza.

Jakie rodzaje okleiny zapewniamy?

  • ABS,
  • PCV,
  • papierowa,
  • fornirowana.

Nie ma też dla nas problemu, jeśli chodzi o pracę z dostarczonym do warsztatu materiałem. Jesteśmy elastyczni i zawsze dążymy do tego, by odpowiedzieć w maksymalny sposób na potrzeby klienta. Doskonały efekt końcowy uzyskujemy każdorazowo dzięki usłudze frezowania wstępnego oklejanej krawędzi.

Profesjonalne okleinowanie krawędzi

Szukając specjalistów do okleinowania na profesjonalnym poziomie - nie trzeba patrzeć dalej niż nasze usługi. Prostoliniowe krawędzie materiału stolarskiego zostaną przez naszych fachowców potraktowane w należyty sposób, a jedynym warunkiem tak wysokiej jakości jest to, by ich grubość nie przekraczała 60 mm. Natomiast rodzaj dostępnych w naszej ofercie obrzeży jest tak szeroki, iż znajdzie opcję zgodną z oczekiwaniami.

Kleje poliuretanowe typu PUR w oklejaniu obrzeży

Jedną z naszych usług specjalnych jest wyjście naprzeciw osobom, które są zainteresowane metodą oklejania obrzeży z wykorzystaniem kleju poliuretanowego typu PUR. Dzisiaj kleje wykorzystywane w tego rodzaju realizacjach spełniają wysokie wymagania, dzięki czemu możemy mieć pewność, że przy ich wykorzystaniu zapewniamy finalnym produktom pożądany poziom odporności termicznej. Szukając rozwiązania do zastosowania na obrzeżach pomieszczeń wilgotnych - również można zaufać tej metodzie.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań - jesteśmy do dyspozycji. Jeśli chodzi o okleinowanie krawędzi posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie, na bazie których z całą pewnością znajdziemy i dostarczymy rozwiązanie zgodne z potrzebami.

Oklejanie:

(9000055) obrzeżem 0,8/1,0 przy grubości płyty 16/18 mm3,55zł / 1mb + obrzeże
(9000097) obrzeżem 2,00 przy grubości płyty 16/18 mm4,00zł / 1mb + obrzeże
(9000056) obrzeżem 1,3 połysk przy grubości 16/19 mm4,20zł / 1mb + obrzeże
(9000057) obrzeżem szerokim przy grubości płyty pow. 19 mm11,00zł / 1mb + obrzeże
(9000058) oklejanie blatu 38/40 mm26,00zł / 1mb + obrzeże

Zamów online

Nasze realizacje