Cięcie ukośne

Nasz warsztat jest przygotowany na różne zlecenia, a z racji tego, że współczesne projekty posiadają coraz bardziej finezyjne kształty - cięcie ukośne wykonane przez naszych fachowców jest w stanie z nimi poradzić. Zapewniamy terminowość i precyzję, aby każdy detal był dopracowany zgodnie z wizją i indywidualnymi potrzebami.

Cięcie ukośne na miarę czasów

Nowoczesne narzędzia i korzystanie z potencjału współczesnej technologii pozwala nam zaproponować wykonywanie cięć ukośnych blatów i płyt na naprawdę wysokim poziomie. Nowoczesne piły panelowe to niezawodny sposób, aby nie pozostawiać ani milimetra przypadkowi - jeśli chodzi o takie usługi precyzja jest przecież priorytetem.

Zapewniamy o zachowaniu jak najlepszego stosunku ceny do jakości oferowanych usług, aby każdy klient decydujący się na współpracę z naszym warsztatem był maksymalnie zadowolony.

Jakie cięcia ukośne proponujemy?

  • blaty - bez podania kąta,
  • blaty - z podaniem kąta,
  • płyty laminowane - bez podania kąta,
  • płyty laminowane - z podaniem kąta.

Cięcie płyt i blatów - zaufaj fachowcom!

Jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo wymagające zlecenia w krótkim czasie - posiadamy sprzęt, wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam to zapewnić. Równocześnie nie lubimy marnotrawstwa i dbamy o maksymalne wykorzystanie powierzchni materiału, na jakim pracujemy. Minimalizowanie odpadów w czasie obróbki - w tym cięcia blatów i płyt pozwala oszczędzić zarówno zasoby finansowe, jak i czas, bez umniejszenia jakości produktu końcowego. Radzimy sobie fachowo nawet z wielowarstwowymi płytami, a równocześnie cały czas doskonalimy swoją wiedzę, by zawsze oferować klientom najbardziej wydajne rozwiązania.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie całego procesu, czy też parku maszynowego, którym dysponujemy - jesteśmy do dyspozycji. Chcemy, aby każdy wszedł z nami we współpracę będąc w pełni przeświadczonym o słuszności swojej decyzji, że powierzenie nam zadania cięcia ukośnego to najlepszy wybór.

Cięcie ukośne:

(9000062) płyta laminowana (z podaniem kąta)22zł / 1 szt.
(9000062) płyta laminowana (bez podania kąta) 44zł / 1 szt.
(9000062) blat (z podaniem kąta) 44zł / 1 szt.
(9000062) blat (bez podania kąta) 65zł / 1 szt.

Zamów online

Nasze realizacje