O firmie Wiór z Białegostoku

Nasze przedsiębiorstwo istnieje od 1991 roku. Mogą nas Państwo znaleźć w Białymstoku przy ulicy Gen. Władysława Andersa 38. Właścicielami są Mieczysław Kostro i Mikołaj Romaniuk. Na firmę składa się kilka tysięcy m2 własnej powierzchni magazynowej, studio mebli kuchennych oraz przestronny salon sprzedaży. Od 2002 roku uczestniczymy w programie PFLEIDERER PARTNER, co jest efektem długiej i owocnej współpracy z grupą PFLEIDERER.

Naszą specjalnością jest przede wszystkim dystrybucja artykułów do produkcji mebli. Cały czas wzbogacamy nasz asortyment oraz dbamy o to, by obsługa Klienta stała na najwyższym poziomie. Firma rozwija się dynamicznie, a do dotychczasowych Klientów ciągle dołączają nowi. Chcemy dostarczać Państwu produkty, dzięki którym wykreujecie wnętrza Waszych marzeń. Śledzimy trendy we wzornictwie europejskim i światowym, by móc wdrażać je w naszych produktach. Z sukcesem udaje nam się łączyć najwyższą jakość oferowanych towarów z ich przystępną ceną.

Działamy na rynku polskim (głównie północno-wschodnim i centralnym) oraz za granicą. Dostarczamy nasze produkty m.in. do Rosji, krajów nadbałtyckich, Kazachstanu, Azerbejdżanu oraz na Ukrainę i Białoruś.

Skupiamy się na sprzedaży detalicznej i hurtowej:
- płyt laminowanych i surowych
- frontów meblowych
- blatów kuchennych
- sprzętu AGD do zabudowy, i nie tylko
- okuć meblowych
- obrzeży papierowych i PCV
- folii PVC


Mogą Państwo zawsze liczyć na nasze wsparcie z zakresu wzornictwa, technologii i materiałów do produkcji mebli. Zapewniamy, że bogaty wybór produktów w naszym salonie sprzedaży zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. W razie pytań bądź wątpliwości pomocą służy nasz wykwalifikowany personel.

WIÓR Sp.J. Kostro, Romaniuk

15-113 Białystok

ul. Gen. Wł. Andersa 38

NIP 542-020-31-32

Bank Millenium Spółka Akcyjna

PL 77 1160 2202 0000 0002 7399 9683

IBAN SWIFT: BIGBPLPWXXX