Profil aluminiowy czarny do taśmy LED INSIDE LINE MINI 2m do wpustu klosz mleczny

PROF-INLINEM-OP-2M-C

Nowy

Profil Inside Line Mini czarny do taśmy LED o maksymalnej szerokości 10mm. Profil jest wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium i ma długość 2 metrów. Jest to produkt montowany do wpustu, czyli do odpowiednio wykonanego otworu lub frezu w powierzchni montażowej, np. w płycie meblowej. Głębokość otworu montażowego to 6x14mmdługość całkowita wybranego odcinka profilu.

Więcej szczegółów

15,34 zł za SZT.

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Wyjątkowo atrakcyjny z uwagi na bardzo płytki montaż. Profil wygląda bardzo dyskretnie i elegancko po zamontowaniu. Sprawdza się zarówno w meblach jak i np. regipsach! Profil dostępny z wciskanym kloszem mlecznym  - cechuje się tym, że przepuszcza więcej światła, ale bardziej widać diody LED

Do profili można dokupić zaślepki, które montuje się na początku i końcu profila, aby w ładny i estetyczny sposób go wykończyć. Zaślepki zapobiegają przed dostaniem się kurzu i wilgoci do taśmy LED, która jest zamontowana w profilu.

Warto inwestować w profile LED, ponieważ wydłużają czas pracy taśmy LED, dzięki temu, że aluminium dobrze odprowadza ciepło przez co taśma nagrzewa się o wiele mniej i może świecić dużo dłużej.

Profil dostępny bez taśmy LED taśma LED występuje jako osobna pozycja w naszym sklepie ).

Kolor: czarny/klosz mleczny
Materiał: aluminium/plexi
Wymiary: dł. 2m / szer. 18mm / wys. 6mm
Źródło światła w komplecie: nie
Przewód: brak
Stopień ochronności: IP20
Zastosowanie: do zamontowania na powierzchniach płaskich
Kod producenta: PROF-INLINEM-OP-2M-C