Profil aluminiowy do taśm LED, TRI-LINE MINI 2m klosz mleczny

PROFIL-MN-3LIN-ML-2W

Nowy

Profil Tri-Line Mini czarny do taśmy LED o maksymalnej szerokości 10mm. Profil jest wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium i ma długość 2 metrów. Jest to profil narożny o małych wymiarach  14x16mm przez co zyskał sobie bardzo dużą popularność. Sprawdza się podszafkowo w kuchni, ale również jako oświetlenie do szaf i sufitów i wnęk architektonicznych.

Więcej szczegółów

20,85 zł za SZT.

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Profil Tri-Line Mini możemy montować na trzy sposoby. Poprzez przyklejenie go dwustronną taśmą klejącą. Przykręcenie bezpośrednio do powierzchni montażowej lub zamontowanie na specjalnych uchwytach montażowych do profili LED (dostępnych osobno w naszym sklepie).

Do profili można dokupić zaślepki, które montuje się na początku i końcu profila, aby w ładny i estetyczny sposób go wykończyć. Zaślepki zapobiegają przed dostaniem się kurzu i wilgoci do taśmy LED, która jest zamontowana w profilu. Tri-Line Mini posiada dwie zaślepki: lewą i prawą. Jeden odcinek profila wymaga użycia lewej i prawej zaślepki!

Warto inwestować w profile LED, ponieważ wydłużają czas pracy taśmy LED, dzięki temu, że aluminium dobrze odprowadza ciepło przez co taśma nagrzewa się o wiele mniej i może świecić dużo dłużej.

Profil dostępny bez taśmy LED taśma LED występuje jako osobna pozycja w naszym sklepie ).

Kolor: aluminium/klosz transparentny lub mleczny
Materiał: aluminium/plexi
Wymiar: dł. 2 m/ szer. 14 mm/ wys. 10-16 mm
Źródło światła w komplecie: nie
Zastosowanie: do zamontowania na powierzchniach płaskich
Kod producenta PROFIL-MN-3LIN-ML-2W