Komplet mocowań ścianki tylnej wysokość M szare - Z30M000S Blum
  • -24%
Komplet mocowań ścianki tylnej wysokość M szare - Z30M000S Blum
search
  • Komplet mocowań ścianki tylnej wysokość M szare - Z30M000S Blum

Komplet mocowań ścianki tylnej wysokość M szare - Z30M000S Blum

Komplet mocwań ścianki tylnej do szuflady Tandembox Antaro firmy Blum

Wysokość M - do minimalnej zabudowy 96,5 mm

w skłąd zestawu wchodzi mocowanie lewe + prawe

5,96 zł
7,84 zł
Zniżka 24%
Brutto

7,84 zł / 5,96 zł

Ilość

 

30 dni na zwrot

 

Bezpieczne transakcje

 

Darmowa dostawa od 700zł

Z30M000S szare
Z30M000S szare
Zadaj pytanie
* Pola wymagane

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.


Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.


Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

Koszt wysyłki

Zamówienia nadajemy firmą kurierską DHL w cenie 15,99zł lub 25,83 w przypadku zamówienia za pobraniem. W przypadku produktów dłużycowych koszt wysyłki to 67,65zł lub 79,95zł w przypadku pobrania.

Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 500zł.