Le Mans II Hight ARENA Classic 600 lewy 05.758.KPL/S Peka
  • -10%
Le Mans II Hight ARENA Classic 600 lewy 05.758.KPL/S Peka
search
  • Le Mans II Hight ARENA Classic 600 lewy 05.758.KPL/S Peka
  • Le Mans II Hight ARENA Classic 600 lewy 05.758.KPL/S Peka

Le Mans II Hight ARENA Classic 600 lewy 05.758.KPL/S Peka

Półki Le Mans II Hight to wynik trwających nieustannie prac nad rozwojem produktów w firmie Kesseböhmer.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dodano możliwość zmiany wysokości zawieszenia półek w trakcie użytkowania. Jeśli zajdzie potrzeba uniesienia lub obniżenia półek, z łatwością można to zrobić samemu, bez użycia narzędzi. 

Nr katalogowy 05.758.KPL/S

3 240,00 zł
3 600,00 zł
Zniżka 10%
Brutto

3 600,00 zł / 3 240,00 zł

Ilość

 

30 dni na zwrot

 

Bezpieczne transakcje

 

Darmowa dostawa od 700zł

W skład kompletu wchodzą 4 półki, oś oraz profil boczny.
Wysokość osi mocowanej do boku - 1250 mm

Szerokość frontu: 600 mm
Zewnętrzna szerokość szafki: 1000 mm
Strona: lewa (po otwarciu frontu półki wyjeżdżają na lewą stronę)
Linia koszy: ARENA Classic z szarym dnem

Dopuszczalne obciążenie w systemie Le Mans II zostało zwiększone o kolejne 5 kg. Na każdej z półek możemy teraz umieścić ciężar 25 kg.
Regulacja wysokości półek
System Le Mans II pozwala zmienić wysokość półek, gdy podczas użytkowania stwierdzimy, że jest nam to potrzebne. Dobranie odpowiedniego rozstawienia między nimi pomaga nam lepiej wykorzystać szafkę.
Szybszy i łatwiejszy montaż
W Le Mans II łączenie elementów odbywa się w sposób zatrzaskowy, bez użycia narzędzi.
Najbardziej zawansowana technologia
Do każdej półki można dokupić mocowany do ramienia hamulec 05.858 P/. Jeśli podczas zamykania półka nie zostanie całkowicie wsunięta do szafki, natychmiast wyzwalany jest mechanizm amortyzujący, powodujący automatyczne, ciche domknięcie półki.


05.758.KPL/S
05.758.KPL/S

Opis

Szerokość frontu
600 mm
Kolor półek
Szare
Strona
Lewa

Pliki do pobrania

Zadaj pytanie
* Pola wymagane

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.


Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.


Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

Koszt wysyłki

Zamówienia nadajemy firmą kurierską DHL w cenie 15,99zł lub 25,83 w przypadku zamówienia za pobraniem. W przypadku produktów dłużycowych koszt wysyłki to 67,65zł lub 79,95zł w przypadku pobrania.

Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 500zł.