Prowadnica kulkowa pełen wysuw L-250 mm
Prowadnica kulkowa pełen wysuw L-250 mm
search
  • Prowadnica kulkowa pełen wysuw L-250 mm

Prowadnica kulkowa pełen wysuw L-250 mm

Prowadnica kulkowa pełny wysuw L-250 mm

11,67 zł
Brutto
Ilość

 

30 dni na zwrot

 

Bezpieczne transakcje

 

Darmowa dostawa od 700zł

Podstawowym elementem prowadnic kulkowych są kulki dzieki którym nasze prowadnice cechuja sie wytrzymałą konstrukcją. Prowadnice kulkowe gwarantują płynność oraz delikatny wysuw szuflady. Oferta dotyczy jednego kompletu prowadnic kulkowych ( 2 szt. ).Krpwadnica kulkowa

  • prowadnica kulkowa bez dociągu
  • pełny wysuw
  • prowadnik teleskopowy
  • łożyska kulkowe
  • możliwość demontażu części prowadnicy, co ułatwia montaż w meblu
  • dopuszczalne obciążenie 35 kg

Prowadnica kulkowa L-250 mm
Prowadnica kulkowa L-250 mm

Opis

Długość prowadnic
250 mm
Zadaj pytanie
* Pola wymagane

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.


Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.


Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

Koszt wysyłki

Zamówienia nadajemy firmą kurierską DHL w cenie 15,99zł lub 25,83 w przypadku zamówienia za pobraniem. W przypadku produktów dłużycowych koszt wysyłki to 67,65zł lub 79,95zł w przypadku pobrania.

Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 500zł.