Szuflada zlewozmywakowa szara wys. D L-500 Tandembox Antaro Blum
  • -24%
  • Pakiet
Szuflada zlewozmywakowa szara wys. D L-500 Tandembox Antaro Blum
search
  • Szuflada zlewozmywakowa szara wys. D L-500 Tandembox Antaro Blum

Szuflada zlewozmywakowa szara wys. D L-500 Tandembox Antaro Blum

Szuflada zlewozmywakowa firmy Blum Tandembox Antaro
Długość prowadnic: 500 mm
Wysokość: D z jednym kompletem relingów
Kolor szuflady: biały
Na zdjęciu szuflada w kolorze białym z dodatkowym podziałem Orga-line który nie jest zawarty w komplecie i można dokupić osobno.

270,77 zł
356,28 zł
Zniżka 24%
Brutto

356,00 zł / 270,77 zł

 

30 dni na zwrot

 

Bezpieczne transakcje

 

Darmowa dostawa od 700zł

Szuflada pod zlewem kuchennym jest używana średnio 30 razy dziennie. Wiąże się to z wprowadzeniem rozwiązania, które zapewni wystarczającą przestrzeń użytkową na wszystkie przedmioty potrzebne w tym miejscu oraz zapewni bezpośredni dostęp do nich. Właśnie takie rozwiązania zapewnia szuflada zlewozmywakowa firmy Blum , Tandembox Antoro.


Szuflada zlewozmywakowa jest w kształcie litery U. Przekłada się to na lepsze wykorzystanie miejsca po prawej i lewej stronie zlewozmywaka.  Jest to Idealne rozwiązanie  na bardzo często używane przedmioty takie jak gąbki, tabletki do zmywarki lub płyn do mycia naczyń. W ten sposób wszystko jest w zasięgu ręki i nie musi stać na blacie roboczym. Szuflada zlewozmywakowa Tandembox Antaro jest dostępna od szerokości korpusu wynoszącej 900 mm.Antaro zlew. D L-500 szara
Antaro zlew. D L-500 szara

Opis

Długość prowadnic
500 mm
Kolor
Szary RAL 9006
Wysokośc szuflady Blum
D
Blumotion
Tak
Obciążenie
30 kg
Model szuflady
Tandembox Antaro
Zadaj pytanie
* Pola wymagane

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.


Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.


Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

Koszt wysyłki

Zamówienia nadajemy firmą kurierską DHL w cenie 15,99zł lub 25,83 w przypadku zamówienia za pobraniem. W przypadku produktów dłużycowych koszt wysyłki to 67,65zł lub 79,95zł w przypadku pobrania.

Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 500zł.

Zobacz także