Kompletny Tandembox Antaro Tip-on Blumotion Blum biały L-550 wysokość D 65 kg
  • -24%
  • Pakiet
Kompletny Tandembox Antaro Tip-on Blumotion Blum biały L-550 wysokość D 65 kg
search
  • Kompletny Tandembox Antaro Tip-on Blumotion Blum biały L-550 wysokość D 65 kg

Kompletny Tandembox Antaro Tip-on Blumotion Blum biały L-550 wysokość D 65 kg

TANDEMBOX TIP-ON BLUMOTION łączy zalety mechanicznego wspomagania otwierania TIP-ON ze sprawdzonym systemem hamowania BLUMOTION. Połączenie tych dwóch technologi dało użytkownikom mebli system szuflad który dba o delikatne i ciche zamykanie – całkowicie mechanicznie.

Długość prowadnicy - 550 mm
Wysokość: D
Kolor: biały
Max. obciążenie: 65kg
TIP-ON BLUMOTION

298,71 zł
393,04 zł
Zniżka 24%

Zamiast 298,71 zł

Brutto

393,04 zł / 298,71 zł

 

30 dni na zwrot

 

Bezpieczne transakcje

 

Darmowa dostawa od 700zł

Przy składaniu zamówienia prosimy podać który model jednostki Tip-on Blumotion Państwo wybierają:

ZESTAW JEDNOSTKI I ZBIERAKA
Stosowany do długości prowadnic: Model jednostki: Do całkowitej wagi szuflady
270 - 300 mm T60B3030 poniżej 10 kg
270 - 300 mm T60B3130 od 10 do 20 kg
350 - 650 mm T60B3330 poniżej 20 kg
350 - 650 mm T60B3530 od 5 do 40 kg
350 - 650 mm T60B3560 od 25 do 65 kgFascynujące połączenie Otwieranie poprzez lekkie naciśnięcie powierzchni frontu, płynny ruch oraz delikatne i ciche zamykanie – technologia TIP-ON BLUMOTION do TANDEMBOX to doświadczenie komfortu i harmonijnego ruchu. I najlepsze: ruch jest wspomagany wyłącznie mechanicznie.

Wysoka funkcjonalność
Duży obszar aktywacji na powierzchni frontu sprawia, że TIP-ON BLUMOTION do TANDEMBOX oferuje zachwycający komfort obsługi szuflad bez uchwytów. Opcjonalna synchronizacja pozwala dodatkowo zwiększyć obszar aktywacji.

Niewielka szczelina frontu
System szuflad Tandembox TIP-ON BLUMOTION można wykonać przy niewielkiej szczelinie frontu wynoszącej 2.5 mm, dlatego jest on odpowiedni również do kuchni.

Niewielka szczelina frontu w szzufladach blum tandembox tip-on blumotion

Regulacja w 4 wymiarach
W szufladach Tandembox Tip-on Blumotion regulacja w 4 wymiarach pozwala uzyskać precyzyjny układ szczelin. Regulacja głębokości jest zintegrowana i przeprowadzana bez użycia narzędzi przy pomocy pokrętła regulacji.

Regulacja w 4 wymiarach w tandembox tip-on blumotion

Pewna funkcja
W systemie szuflad Tandembox Tip-on Blumotion otwieranie przez pociągnięcie lub zamykanie poprzez przyciśnięcie nie wpływa negatywnie na działanie produktu. TIP-ON BLUMOTION działa w pełni sprawnie.

Pewna funkcja w tandembox tip-on blumotion

Wygodne otwieranie
Szuflada Tandembox Antaro Tip-on Blumotion potrzebuje niewielkiej siły do otwarcia a delikatniejsze przejście w płynny ruch podnoszą komfort użytkowania już podczas otwierania.

Wygodne otwieranie w tandembox tip-on blumotion

Odczuwalna jakość
Zoptymalizowany bok szuflady Tandembox Antaro, w połączeniu z nowym mocowaniem frontu, dba o wyraźnie większą stabilność.

Odczuwalna jakość w tandembox tip-on blumotion

Zoptymalizowany płynny ruch
Udoskonalone elementy w boku i prowadnicy poprawiają jakość ruchu TANDEMBOX Antaro i dbają o jeszcze lepszą płynność wysuwu.

Zoptymalizowany płynny ruch w tandembox tip-on blumotion

Antaro L-550 TBD biały 65kg
Antaro L-550 TBD biały 65kg

Opis

Długość prowadnic
550 mm
Kolor
Biały
Wysokośc szuflady Blum
D
TIP-ON BLUMOTION
Tak
Obciążenie
65 kg
Model szuflady
Tandembox Antaro
Zadaj pytanie
* Pola wymagane

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.


Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.


Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

Koszt wysyłki

Zamówienia nadajemy firmą kurierską DHL w cenie 15,99zł lub 25,83 w przypadku zamówienia za pobraniem. W przypadku produktów dłużycowych koszt wysyłki to 67,65zł lub 79,95zł w przypadku pobrania.

Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 500zł.

Zobacz także