Kompletny Tandembox Antaro Blum wewnętrzny szary L-350 wysokość M
  • -24%
  • Pakiet
Kompletny Tandembox Antaro Blum wewnętrzny szary L-350 wysokość M
search
  • Kompletny Tandembox Antaro Blum wewnętrzny szary L-350 wysokość M
  • Kompletny Tandembox Antaro Blum wewnętrzny szary L-350 wysokość M

Kompletny Tandembox Antaro Blum wewnętrzny szary L-350 wysokość M

Szuflada Tandembox Antaro wewnętrzna L-350 mm wysokość M szara (zdjęcie przedstawia szufladę Tandembox Antaro wewnętrzna oraz zewnętrzna wysoką w kolorze białym)

TANDEMBOX Antaro to sprawdzony system szuflad firmy Blum. 
TANDEMBOX Antaro to:
- wyraźna, prostokątna koncepcja kształtu szuflady
- konsekwentna kolorystyka i purystyczne wzornictwo
- prosty montaż, regulacja frontu w 3 płaszczyznach

206,39 zł
271,57 zł
Zniżka 24%
Brutto

271,57 zł / 206,39 zł

 

30 dni na zwrot

 

Bezpieczne transakcje

 

Darmowa dostawa od 700zł

Zarówno szuflada TANDEMBOX antaro z relingiem czy szuflada TANDEMBOX antaro z elementami dekoracyjnymi przedstawia wyraźne, prostokątne kształty.

Szuflada TANDEMBOX antaro firmy Blum to również łatwość montażu - można zmontować bez użycia narzędzi w ciągu zaledwie kilku minut. Regulacja w 3 płaszczyznach zapewnia optymalny układ szczelin. Regulację wysokości i regulację boczną można przeprowadzić szybko i komfortowo za pomocą mechanizmu znajdującego się w otworze w boku szuflady. Nachylenie frontu jest regulowane poprzez reling.

Długość prowadnicy - 350 mm
Wysokość: M
Kolor: szary
szuflada Tandembox Antoro wewnętrzna
Antaro wew. L-350 M szary - kpl
Antaro wew. L-350 M szary - kpl

Opis

Długość prowadnic
350 mm
Kolor
Szary RAL 9006
Wysokośc szuflady Blum
M
Blumotion
Tak
Obciążenie
30 kg
Model szuflady
Tandembox Antaro
Zadaj pytanie
* Pola wymagane

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.


Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.


Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

Koszt wysyłki

Zamówienia nadajemy firmą kurierską DHL w cenie 15,99zł lub 25,83 w przypadku zamówienia za pobraniem. W przypadku produktów dłużycowych koszt wysyłki to 67,65zł lub 79,95zł w przypadku pobrania.

Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 500zł.

Zobacz także