Czarne szuflady kuchenne

Systemy szuflad kuchennych

Dzięki szufladom kuchennym meble w tym pomieszczeniu są wyjątkowo funkcjonalne i korzysta się z nich z czystą przyjemnością. Każdy użytkownik kuchni na pewno docenia nowoczesne szuflady, które są bardzo pojemne i wygodne, a wszystko, co się w nich znajduje, jest po prostu łatwo dostępne. Czarne szuflady blum są bardzo ciche i lekko się zamykają, a ich działanie jest intuicyjne.


Warte podkreślenia jest, że czarne systemy szuflad to propozycja dla osób, które cenią sobie nowoczesny i elegancki wystrój. Taką kolorystykę można połączyć z bardzo modnymi, złotymi lub miedzianymi dodatkami, jak również z klasyczną bielą, beżami i szarościami. Dobrze jest zaprojektować system szuflad w taki sposób, aby znaleźć w nich miejsce na naczynia, garnki i patelnie, ale też pojemniki z żywnością, czy słoiki. Dostępny jest szeroki wybór szuflad do mebli kuchennych, dzięki którym można stworzyć idealną kuchnię dla siebie i swojej rodziny. Funkcjonalne szuflady kuchenne zapewniają znacznie więcej przestrzeni do przechowywania, niż tradycyjne półki, dlatego warto zdecydować się na jak najwięcej, aby kuchnia spełniała swoją funkcję.


Czarny kolor do szafek kuchennych

W nowoczesnej kuchni muszą pojawić się czarne meble lub dodatki. Większość osób decyduje się na czarne fronty szuflad, ale popularne są również wnętrza i boki w tym kolorze, połączone z systemem zawiasów, pięknymi uchwytami i innymi dodatkami. Systemy szuflad wyposażone są w taki sposób, aby zapewnić ich długowieczność i trwałość.


Jeżeli zależy Ci na rozwiązaniu klasycznym, niezmiennie eleganckim i stylowym, zdecydowanie powinieneś zastosować czarne szuflady w swojej kuchni. Bez trudu połączysz je praktycznie z każdym blatem - kamiennym, marmurowym, drewnianym, czy również czarnym. Kuchnia w takiej kolorystyce to możliwość częstej zmiany dodatków w postaci tekstyliów i naczyń, dzięki czemu może wyglądać naprwdę różnie i nigdy się nie nudzi.


Czarne szuflady wewnętrzne Blum Tandembox Antaro

Dostępne w ofercie czarne szuflady wewnętrzne to doskonałe uzupełnienie klasycznych szuflad. Takie rozwiązanie często wprowadza się pod zlewozmywakiem. Można zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania drobnych przedmiotów, dzięki czemu znacznie łatwiej jest zachować porządek.


Nowoczesne szuflady wewnętrzne umożliwiają również stworzenie praktycznej spiżarni. Wystarczy zaplanować je w wysokiej szafce, stosując jednocześnie odpowiednie zawiasy z zerowym uskokiem, które można całkowicie wysunąć i zyskać dostęp do wszystkich znajdujących się w nich produktów.


Bardzo popularnym systemem mebli kuchennych, który wyposażony jest w czarne szuflady wewnętrzne, jest system marki Blum o nazwie Tandembox Antaro. Jest to model szuflad bardzo często stosowany właśnie w kuchniach, a w swojej czarnej odsłonie cieszy się jeszcze większą popularnością. Czarną szufladę Tandembox Antaro można dopasować praktycznie do każdej kuchni. Prowadnica Tandembox dostępna jest bowiem w kilku długościach i umożliwia stworzenie szuflad bardzo głębokich(700 mm) i płytkich (350 mm)- w zależności od możliwości, jakie stwarza pomieszczenie oraz potrzeb samych użytkowników. Od długości szuflady uzależnione jest maksymalne obciążenie szuflady do wyboru - 65 kg lub 30 kg. Niezależnie od parametrów, szuflady Tandembox Antaro poruszają się z lekkością i są ciche, jak również łatwo się domykają.


Dostępne są dwie wersje czarnych szuflad Blum - z bokami klasycznymi, których wysokość wynosi 83 mm lub o bokach wysokości 115 mm. Istnieje możliwość zastosowania obu wysokości boków w szufladach wewnętrznych Tandembox Antaro, przy zastosowaniu odpowiednio dopasowanych akcesoriów. Jeśli zdecydujemy się na wysokie boki, zawsze można zdecydować się na element szkła, który dodaje elegancji i szyku meblom kuchennym. Gdzie się sprawdzą czarne szuflady wewnętrzne? Czarne szuflady wewnętrzne to idealny sposób n optymalizację dostępnej przestrzeni do przechowywania, nawet w niewielkiej kuchni. Szuflady wewnętrzne świetnie sprawdzają się nie tylko pod zlewozmywakiem, ale również pod piekarnikiem, czy w wysokiej szafce. Zastąpienie ich półkami sprawia, że utrudniony jest znacznie dostęp do rzeczy, które znajdują się głęboko. Dzięki szufladom wewnętrznym w kolorze czarnym, można maksymalnie wykorzystać przestrzeń i sprawić, że kuchnia tylko zyska.