Kosze cargo w zabudowach wnęk. Propozycje aranżacji

Kosze cargo PEKA – co to takiego?

Kosze cargo to nowoczesne systemy do przechowywania produktów spożywczych oraz akcesoriów kuchennych, które można zamontować w szafkach lub we wnękach. Kosze cargo PEKA to wysokiej jakości produkty szwajcarskiej firmy, która od lat jest jednym z najbardziej cenionych producentów meblowych materiałów wykończeniowych i specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań do przechowywania. Systemy cargo PEKA charakteryzują się nie tylko solidnością wykonania, ale także estetyką oraz łatwością montażu.

Aranżacja wnęki z koszami cargo PEKA

Zastosowanie koszy cargo PEKA pozwala na znaczne zwiększenie funkcjonalności wnęki, a jednocześnie sprawia, że przestrzeń staje się bardziej uporządkowana i estetyczna. Oto kilka propozycji aranżacji wnęk z wykorzystaniem tego systemu:

  • Wnęka z koszami cargo na wysokości – jednym z ciekawszych pomysłów na wykorzystanie koszy cargo PEKA jest montaż ich na wysokości, np. nad blatem roboczym. Dzięki temu uzyskujemy dodatkowe miejsce do przechowywania produktów spożywczych oraz akcesoriów kuchennych, które są łatwo dostępne podczas gotowania. Warto zdecydować się na kosze o różnych wielkościach, aby dopasować je do potrzeb użytkowników.
  • Wnęka z obrotowymi koszami cargo – Inną propozycją aranżacji wnęki z koszami cargo PEKA jest zastosowanie systemów obrotowych. Dzięki nim uzyskujemy łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów, bez konieczności wyciągania całego kosza. Obrotowe kosze cargo świetnie sprawdzą się w niewielkich kuchniach, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni.
  • Wnęka z wysuwanymi półkami cargo – Kolejnym pomysłem na aranżację wnęki z koszami cargo PEKA jest zastosowanie wysuwanych półek. Ten rodzaj systemu pozwala na wygodne przechowywanie przedmiotów, które są często używane, np. garnków czy patelni. Wysuwane półki cargo można zamontować zarówno w dolnych, jak i w górnych szafkach, co pozwala na pełne wykorzystanie wnęki.
  • Wnęka z koszami cargo na kółkach – Jeśli chcemy uzyskać jeszcze większą mobilność i łatwość dostępu do przechowywanych przedmiotów, warto zdecydować się na kosze cargo PEKA na kółkach. Tego rodzaju systemy idealnie sprawdzą się w przypadku ciężkich przedmiotów, takich jak butle gazowe czy worki z produktami spożywczymi.

Aranżacja wnęki z koszami cargo do segregacji odpadów

Kosze cargo to także doskonałe rozwiązanie do przechowywania odpadów. Wnęka z koszami cargo do segregacji pozwala na zachowanie porządku i higieny w kuchni, a jednocześnie ułatwia dbanie o środowisko.