PFLEIDERER Między szafkami - ścianki przyblatowe

Ścianki przyblatowe Pfleiderer to nowy produkt w ofercie firmy WióR. Warto zwrócić na niego uwagę, ponieważ zazwyczaj w aranżacjach kuchennych na ścianach między dolnymi a górnymi szafkami stosowane jest szkło, metal lub płytki ceramiczne. Przestrzeń między szafkami znajduje się na wysokości wzroku co sprawia, że codzienni użytkownicy kuchni jak i goście zwracają na te miejsce szczególną uwagę - zarówno pod względem dekoracyjnym jak i użytkowym.

Przestrzeń ta jest też mocno narażona na zanieczyszczenia oraz wilgoć. I to właśnie w tych przypadkach doskonale sprawdzą się drewnopodobne elementy do zabudowy przestrzeni między szafkami, czyli ścianki przyblatowe Pfleiderer.

Proponujemy ścianki przyblatowe P2 oraz P2 microPLUS®, oklejonych obustronnie laminatem HPL. Produkt dostępny jest w formacie 4.100 mm x 600 mm, co pozwala zabezpieczyć całą przestrzeń między szafkami. Ścianki przyblatowe Pfleiderer odporne są na działanie wysokiej temperatury oraz wilgoci, dzięki temu można je stosować przy różnego rodzaju kuchenkach czy też zlewach kuchennych.

Pełna kolekcja ścianek przyblatowych:

Ścianki przyblatowe Pfleiderer