PFLEIDERER Między szafkami - ścianki przyblatowe

Ścianki przyblatowe Pfleiderer to nowy produkt w ofercie firmy WióR. Warto zwrócić na niego uwagę, ponieważ zazwyczaj w aranżacjach kuchennych na ścianach między dolnymi a górnymi szafkami stosowane jest szkło, metal lub płytki ceramiczne. Przestrzeń między szafkami znajduje się na wysokości wzroku co sprawia, że codzienni użytkownicy kuchni jak i goście zwracają na te miejsce szczególną uwagę - zarówno pod względem dekoracyjnym jak i użytkowym.

Przestrzeń ta jest też mocno narażona na zanieczyszczenia oraz wilgoć. I to właśnie w tych przypadkach doskonale sprawdzą się drewnopodobne elementy do zabudowy przestrzeni między szafkami, czyli ścianki przyblatowe Pfleiderer.

Proponujemy ścianki przyblatowe produkowane na płytach P2, oklejonych obustronnie laminatem HPL. Produkt dostępny jest w formacie 4.100 mm x 600 mm, co pozwala zabezpieczyć całą przestrzeń między szafkami. Ścianki przyblatowe Pfleiderer odporne są na działanie wysokiej temperatury oraz wilgoci, dzięki temu można je stosować przy różnego rodzaju kuchenkach czy też zlewach kuchennych.

Program magazynowy Pfleiderer obejmuje 12 dekorów (Dąb Lancelot, Dąb Sonoma, Orzech Ecco, Rockpile, Metallic Brown, Kashmir White, Nubian Jasny, Marmur Jasny, Alu Szlifowane, Grafit Jasny, Biały W10320 i Marmur Roma w wysokim połysku), pozostałe dekory dostępne są na zamówienie.

Terminy realizacji:
Program magazynowy Pfleiderer: do 5 dni roboczych
Pozostałe dokory: do 15 dni roboczych
W przypadku zapytań prosimy o kontakt:
WIÓR Sp.J. Kostro, Romaniuk
15-113 Białystok
ul. Gen. Wł. Andersa 38

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 8:00 - 17:00

W dniu 16.06.2017 nasza firma jest nieczynna.

DZIAŁ SPRZEDAŻY:
Tel. (085) 66 49 743
Tel. (085) 66 49 755
sprzedaz@wior.pl